Velorallijs Kurzemē 2013

Esi aktīvs un piedalies lielākajā nekomerciālajā velorallijā Kurzemē! Kurzemes velorallijs ļaus Jums pavadīt 5 aizraujošas nedēļas nogales uz velosipēda baudot svaigu gaisu, jauku kompāniju un skaistākās vietas Kurzemē.
Velorallijs Kurzemē 2013
Jums tiek dota iespēja apceļot Liepāju, Ventspili, Kuldīgu, Saldu kā arī Slīteres un Ķemeru nacionālos parkus. Viss kas tev ir jādara - jāreģistrējas braucienam www.kurzeme.lv, jābūt aktīvam sociālajos tīklos stāstot par piedzīvoto Kurzemē un  iespējams Tu būsi tas laimīgais, kurš balvā saņems Kurzemē ražotu Elektro Velosipēdu no "Blueshock Bike"!

Kurzemes velorallijs tapis, lai attīstītu velobraukšanas kultūru un velotūrismu Centrālbaltijas teritorijā, Kurzemes tūrisma asociācija sadarbībā ar partneriem Latvijā, Igaunijā, Somijā un Zviedrijā uzsākusi INTERREG IV A programmas 2007 - 2013 projekta "Central Baltic Cycling" ieviešanu. Latviju projektā pārstāv Kurzemes tūrisma asociācija, Zemgales plānošanas reģions, Vidzemes tūrisma asociācija, kā arī Jelgavas reģionālais tūrisma informācijas centrs. Projekta galvenais ieguvums būs kopīga velomaršrutu tīkla izveidošana, kas dos iespēju tūristiem un vietējiem iedzīvotājiem izmantot jaunas velotūrisma iespējas projekta partneru teritorijās.