Velomaršruts
Esiet sveicināti Reņķa dārzā, Ventpilī! Šeit pastaigu takas vijās gar dažādiem rotaļu un atpūtas objektiem – lielajām šūpolēm, bērnu rotaļlaukumiem, akmens skulptūrām.
Velomaršruts
Tūrisma objektu apskate pa pilsētas veloceliņiem. Velotūres sākums Piedzīvojumu parkā.
Velomaršruts
Būšnieku ezers atrodas Piejūras zemienē, Ventspils pilsētas ziemeļu-ziemelāustrumu daļā pie Kolkas ceļa.
Velomaršruts
Ventspils jūras burvību ir iespējams baudīt velotūrē no Piedzīvojuma parka līdz Dienvidu molam.
Velomaršruts
Ventspils veloceliņi jūs aizvedīs pa Ostas ielas promenādi uz Vecpilsētu, Ostgalu, Vasarnīcu ielu, Saules ielu un Centra rajonu.
Veloceliņi Ventspilī
Velosipēdistiem katru gadu Ventspils kļūst arvien draudzīgāka.
Velomaršruti Liepājas apkārtnē
Liepājas apkārtnē ir daudz ainavisku dabas skatu, interesantu un unikālu dabas un kultūrvēstures objektu. Izveidotajos/ piedāvātajos velo maršrutos nav speciāli ierīkotu velo celiņu, tie ved pa dažāda seguma ceļiem.
Velomaršruti Liepājas pilsētā
Liepājā un apkārtnē šobrīd ir izbūvēti tikai daži velo ceļu posmi, kas pagaidām nav savstarpēji savienoti. Bukletā ietvertos velo maršrutus ir izstrādājuši tūrisma speciālisti.
Velomaršruti Tukuma apkārtnē
Ceļo ar velo Tukuma pusē! Ceļot ar videi draudzīgu transporta līdzekli - divriteni, ceļotājs ir ne tikai tuvāk dabai, bet arī palīdz saudzēt tās vērtības globalā merogā!
'Velomaršruts “Pa lībiešu ciemiem”
Maršruts ved cauri senajiem lībiešu zvejniekciemiem šaurā zemes strēmelē gar Dižjūru vienā pusē un mežiem, purviem bagāto Slīteres nacionālā parka iekšzemes daļu.
1 2